ZEBRA

ZEBRA - Producent specjalistycznych urządzeń drukujących kody paskowe, etykiety i paragony, a także urządzeń do wykonywania nadruków na kartach plastikowych. I inne

 

PRZEWAGA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES

Firma Zebra daje większe możliwości osobom na pierwszej linii w branżach, takich jak m.in. handel detaliczny, ochrona zdrowia, transport i logistyka, produkcja, pozwalając osiągnąć wyjątkowe korzyści, co przekłada się na zadowolenie klientów, lepsze rezultaty w opiece nad pacjentami oraz wyniki biznesowe.

Jesteśmy pionierem w zakresie innowacji technologicznych dla przedsiębiorstw – nasze produkty, oprogramowanie, usługi, analizy i rozwiązania pozwalają w inteligentny sposób połączyć osoby, zasoby i dane. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy tworzyć rozwiązania z myślą o użytkownikach na pierwszej linii oraz miejscach pracy, zapewniając wsparcie potrzebne do optymalizacji operacji w ruchu i podejmowania kluczowych decyzji biznesowych.

Wraz z ponad 10 tysiącami partnerów w 100 krajach chcemy dostarczać rozwiązania dopasowane do potrzeb branży naszych klientów, a także pomagać im w uzyskiwaniu przewagi.

Rok założenia: 1969
Partnerzy dystrybucyjni: 10 000+
Pracownicy: ok. 7000
Patenty: 4200+
Sprzedaż globalna w 2017 r.: ∼$3,7 mld USD
Biura na świecie: 115 w 50 krajach
Oferta firmy Zebra: Drukowanie kodów kreskowych, komputery mobilne, rejestracja danych, platformy danych, oprogramowanie, usługi, materiały eksploatacyjne

Czekamy na ciebie!
03-191 Warszawa, Płochocińska 19

Pobierz mapę
(Szczegółowy schemat)