NAJWIĘKSZY WYBÓR ETYKIET RFID W STAŁYM ASORTYMENCIE, PRZETESTOWANYCH DO UŻYTKU Z DRUKARKAMI MARKI ZEBRA

Rozwiązania RFID zapewnią Ci widoczność zasobów w czasie rzeczywistym niezbędną do usprawnienia procesów operacyjnych, maksymalnego zwiększenia stopnia wykorzystania zasobów i zabezpieczenia przed błędami danych dotyczących zasobów. Tylko oferta firmy Zebra zapewnia prostotę wynikającą z kompleksowego rozwiązania i obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do wdrożenia technologii RFID w swoim przedsiębiorstwie – od sprawdzonej, czołowej w branży infrastruktury po fachową wiedzę niezbędną do maksymalnego wykorzystywania zalet stosowania technologii RFID w przedsiębiorstwie.

Dobranie właściwych etykiet RFID do swojego zastosowania może być procesem skomplikowanym. Zebra oferuje teraz największy wybór etykiet RFID w stałym asortymencie, zaprojektowanych i przetestowanych do użytku z drukarkami marki Zebra, a także naszymi czytnikami RFID. Aby zaspokajać potrzeby Twojej firmy, dysponujemy opcjami do zastosowań ogólnych, zaawansowanych oraz specjalistycznych, w szeregu rozmiarów i materiałów, wykorzystujących chipy wiodących producentów.

ZASTOSOWANIA TECHNOLOGII RFID

Z uwagi na dużą liczbę różnych czynników, które mogą wpłynąć na zasięg odczytu zalecamy testowanie etykiet w docelowym środowisku pracy, aby móc określić, które etykiety sprawdzą się najlepiej w danym zastosowaniu. Próbki do testowania można otrzymać od swojego przedstawiciela ds. materiałów eksploatacyjnych. Opierając się na długotrwałej współpracy z wiodącymi dostawcami chipów RFID, Zebra może ponadto opracowywać niestandardowe etykiety RFID, aby tworzyć etykiety dostosowane do konkretnych potrzeb Twojej firmy. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt.


   

1499100177737.jpg  1499100177681.jpg   1499100177252.jpg
 

UNIWERSALNE

Te etykiety zostały opracowane z myślą o użytku ze standardowymi czytnikami RFID i dostępne są w szeregu rozmiarów i z różnymi typami chipów. Dostępne są wersje papierowe i z materiałów syntetycznych do stosowania na powierzchniach niemetalicznych, plastikowych i tekturowych.

TYPOWE ZASTOSOWANIA

Transport i logistyka: dystrybucja, wysyłka i przyjmowanie towarów oraz procesy magazynowe, w tym zastosowania związane z przeładunkiem oraz obsługą skrzyń i palet.

Produkcja: produkcja w toku, etykietowanie produktów, numery identyfikacyjne/seryjne produktów, ochrona osób i mienia oraz etykietowanie na potrzeby cyklu życia produktów.

Ochrona zdrowia: etykietowanie próbek, etykiety do zastosowań w aptekach i laboratoriach, zarządzanie dokumentami oraz dokumentacją pacjentów.

 

ZAAWANSOWANE

Te etykiety zapewniają wyższą wydajność odczytu niż nasze etykiety uniwersalne. Są one standardowo stosowane w handlu detalicznym, ochronie zdrowia oraz produkcji.

TYPOWE ZASTOSOWANIA

Te same, co w przypadku etykiet do zastosowań ogólnych, w sytuacjach, w których wymagany jest większy zasięg odczytu.

 
Czekamy na ciebie!
03-191 Warszawa, Płochocińska 19

Pobierz mapę
(Szczegółowy schemat)