История

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm

Wristband Factory - opaska24.pl

Naszą misją jest zapewnienie każdemu klientowi, niezależnie od jego wielkości, stanu i położenia uzyskać skuteczny i ekonomiczny dostęp do możliwości kontroli i identyfikacji.
Nasza firma stara się oferować najlepsze ceny i jakość w branży.
A także jesteśmy przekonani, że każdy nasz klient jest zadowolony z zakupu.
W przeciwieństwie do innych firm 100% naszych opasek wykonane jest bezpośrednio w naszej fabryce.

WBF.png

KIM JESTEŚMY? ?

Wristband Factory Sp. z o.o. - nowoczesna i dynamicznie-rozwijająca się w 100% polska firma.
W bazie naszej firmy leży rodzinny biznes.
Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów oraz wysokim poziomem obsługi i z naszych pracowników.
Moce produkcyjne naszej fabryki są gotowe, aby wykonać zarówno małe, jak i duże zamówienia z możliwością szybkich terminów realizacji wszystkich prac. To sprawia, że jesteśmy nr 1 w identyfikacyjnej branży w Polsce i Unii europejskiej.
Czy jesteś w segmencie rozrywki, wypoczynku lub zdrowia - nasze produkty są zaprojektowane, aby zapewnić Państwu najbardziej efektywne kosztowo metody bezpiecznej identyfikacji.
Chcielibyśmy zaprasić Państwa do poczucia wygody, jakości i dzielienia naszych wartości.

2017

Rok rozwoju. Planujemy rozszerzać gamę produktów, jak i wychodzić na zupełnie nowe rynki zbytu. Stay Tuned.

2017
2016

Utworzyliśmy grupę roboczą ds. rozwoju biznesu i ekspansji firmy. Przeprowadziliśmy naukowe, techniczne i badania inżynieryjne dotyczące uruchamiania nowych produktów. Otrzymaliśmy (Wygraliśmy) dotacje dla średnich przedsiębiorstw na rozwój innowacyjnych technologii od "Agencja innowacji". Zaczęliśmy nabywać odpowiednie wyposażenie

2016
2015

Wzrost mocy produkcyjnych w 2 krotnie. Otrzymaliśmy certyfikat produkcji zgodnie z normą ISO 9001:2008. Wprowadzono dział jakości obsługi i dział kontroli procesowej.

2015
2014

Przenieśliśmy się na nową strefę produkcyjną. 3 krotnie wzrósł dział sprzedaży. Zawarliśmy z ponad 50+ partnerami umowy współpracy w zakresie sprzedaży naszych produktów.

2014
2013

Rok 2013 - rok silikonu i PCV. Zakupione wyposażenie do produkcji wyrobów silikonowych. Aktywnie zaczęliśmy produkować: silikonowe opaski, opaski dla kluczy i RFID opaski.

2013
2010

Wyszliśmy na pełny cykl produkcji Papierowych opasek Tyvek. Równolegle otworzyliśmy linię do produkcji Winylowych i Slap opasek.

2010
2007

Staliśmy się przedstawicielami amerykańskiej firmy PD-Corp w składzie wyrobów medycznych do identyfikacji. W tym samym roku otworzyliśmy eksperymentalnie produkcje papierowych opasek Tyvek i podpisaliśmy umowę na wyłączność z firmą Dupont na dostawę materiałów.

2007
2004

Po przewlekłym kryzysie od 2000 - rynek rozrywki, wypoczynku, zdrowotny i reklamy zaczął się szybko rozwijać. Gwałtownie wzrosło zapotrzebowanie na identyfikację klientów i odwiedzających. Wiele firm, wzoruje się na zachodnim doświadczeniem, zaczęli używać opaski. Ale nikt ich nie sprzedawał i nie produkołał. Zaczęło się szybkie kształtowanie rynku. W tym roku staliśmy się przedstawicielami firmy BB-Exporting.

2004
При выполнении скрипта возникла ошибка. Включить расширенный вывод ошибок можно в файле настроек .settings.php