Silikonowe opaski   

 

Ceny za opaski silikonowe

Wszystkie ceny nie zawierają podatku VAT. W przeciwieństwie do innych firm, nie mamy ukrytych kosztów.


  od 5.000 szt. od 3.000 szt. od 1.000 szt. od 500 szt. od 300 szt. od 100 szt.
 Cena \ szt.    0.65 zł     0.80 zł.
   1.00 zł.    1.20 zł.   1.40 zł.   1.50 zł.
Z nadrukiem
1 kolor
... ... ... ... .... ...
Z tłoczeniem ... ... ... .. ...
Z wytłoczeniem
... ... ... ... ... ...

Dodatkowo można

  • Dodaj kółko metalowe na opaskę - 0.5 zł.
  •  Zapakowanie każdej opaski w osobne opakowanie - 0.3 zł.
  •  Segmentowanie opaski - 0.5 zł. (min. partia - 500 szt.)
PS - Dodatkowo jest pobierana opłata za przygotowanie grafiki do nadruku przy zamówieniu poniżej 1000 opasek (dla całego nakładu) - +50 zł. / nakład Obecnie opaski silikonowe są najmodniejszymi akcesoriami wśród młodzieży. Opaski z silikonu można używać zarówno w celach promocyjnych, jako prezent dla klienta lub przepustkę do klubu itp. Bardzo widoczne, miękkie a zarazem wytrzymałe silikonowe opaski są różnych kolorów, rodzajów i wzorów. Standardowe wymiary opaski: dla dorosłych, nastolatków i dzieci. Napis można zrobić wypukłe, z wytłoczeniem, lub za pomocą nałożenia niezmywalnej farby. Silikonowe opaski są chronione przed wpływem promieniowania uv, słonej i słodkiej wody, nie tracą kształtu, nie rozciągają się, są odporne na różne temperatury od -30C do +25C, a co najważniejsze nie powodują alergii. W ramach koncertu można nabyć silikonowe opaski, umieścić na nich logo lub dowolną inną symbolikę.

Historia silikonowych opasek

Historia silikonowych opasek rozpoczęła się w 2004 roku. Kolarz Lance Armstrong zastosował je jako narzędzie pozyskiwania funduszy dla swojej fundacji chorych na raka. Żółte silikonowe opaski były sprzedawane w wielu sklepach, barach oraz restauracjach. Latem 2004 roku, żółte silikonowe opaski stały się szalenie popularne, zysk z ich sprzedaży wyniósł ponad 25 milionów dolarów w ciągu pierwszych sześciu miesięcy po ich wdrożeniu do sprzedaży. Wkrótce po rozpoczęciu sprzedaży tych silikonowych opasek wiele innych organizacji charytatywnych zaczeło stosować je w swoich programach. Czy kiedykolwiek widziałeś opaski, które czasami są sprzedawane w "McDonald's"? Są one wykonane z silikonu. Silikonowe opaski są piękne, widoczne oraz komfortowe. Dlatego też stały się one integralną częścią mody młodzieżowej. Jeśli wziąć pod uwagę opaski na ręce nastolatka, można określić zainteresowania, hobby, czym interesuje się osoba, jakiej muzyki słucha, itd.

Gwiazdy, które nosiły opaski silikonowe

W 2004 roku silikonowe opaski noszone były przez wielu kolegów Lance'a Armstronga w Tour de France. Również chętnie zakładalne były przez różne kategorie ludzi: kandydaci na prezydenta, prowadzące wiadomości, artyści i sportowcy na całym świecie itp. Silikonowe opaski stały się integralną częścią stylu życia współczesnego...

Silikonowe opaski - nasza specjalność!

Kolorowe silikonowe opaski z logo są bardzo popularne, proste, wygodne w obsłudze, tanie w produkcji, co pozwala reklamować Swoją markę i jednocześnie zebrać fundusze dla organizacji akcji charytatywnych. Wybierz dowolny kolor z panton-palety. Stwórz swój własny projekt i wcielaj w życie najśmielsze pragnienia. Elastyczne i stylowe, silikonowe opaski są w różnych rozmiarach, dlatego nadają się absolutnie dla każdego. Są idealne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wykonanie i dostawa silikonowych opasek

Nabyliśmy doświadczenie i dzięki temu obsługujemy naprawdę szybko swoich klientów. Możecie na nas polegać - szybka wysyłka i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach każdy etap produkcji silikonowych opasek. Dzięki tej pracy, Państwo otrzymują opaski z silikonu dla swojego wydarzenia na czas i w doskonałej jakości!

Jak korzystać
Czekamy na ciebie!
03-043 Warszawa, Żeglugi Wiślanej 7/37

Pobierz mapę
(Szczegółowy schemat)